(33) 84-34-500
(32) 70-80-500
(32) 70-80-507

Poradnie zdrowia

Centrum MEDI-SFERA to placówka zdrowotna, która zapewnia duży zakres usług i badań. Nasza klinika zdrowia oferuje dostęp do różnych specjalistów, z których każdy koncentruje się na wykrywaniu i leczeniu określonych schorzeń. Wśród nich znajdują się poradnie medyczne, takie jak m.in. alergologiczna, chirurgiczna oraz ginekologiczna. Na naszej stronie można znaleźć zarówno zakres prac danych zespołów, jak i informacje dotyczące dostępności poszczególnych specjalistów.

Gdzie zgłosić się z problemami skórnymi?

Poradnia dermatologiczna specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. W ramach jej działania pacjenci mogą skorzystać z konsultacji dotyczących problemów skórnych, takich jak egzema, trądzik czy łuszczyca. Tego typu poradnia zdrowia to zespół lekarzy dermatologów, którzy stosują różne metody leczenia i diagnostyki, w tym badania dermatoskopowe. Dzięki nim możliwa jest ocena znamion i innych zmian skórnych. W naszej klinice zdrowia można sprawdzić pieprzyki i niepokojące wykwity pod kątem nowotworowych chorób skóry.

Co zrobić, gdy dokucza ból nerek lub pęcherza?

Poradnia urologiczna w klinice zdrowia MEDI-SFERA świadczy usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób układu moczowo-płciowego. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się zarówno schorzeniami nerek czy pęcherza moczowego, jak i problemami związanymi z prostatą oraz dysfunkcjami seksualnymi. Urologia w MEDI-SFERZE łączy w sobie zarówno techniki chirurgiczne, jak i metody leczenia nieinwazyjnego. Ważnym aspektem pracy poradni medycznej jest również działalność profilaktyczna, mająca na celu edukację pacjentów.

Inne poradnie działające w ramach centrum zdrowia

Poradnie zdrowia w Centrum Medycznym MEDI-SFERA oferują duży zakres specjalizacji. Oprócz wcześniej wspomnianych pacjenci mają dostęp do konsultacji z okulistami, neurologami, psychiatrami oraz specjalistami innych dziedzin. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących działalności kliniki medycznej zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystkie niezbędne informacje, w tym numery kontaktowe, zostały umieszczone na naszej stronie internetowej.

Najczęstsze pytania

W jaki sposób mogę się skontaktować z celem zarejestrowania na wizytę u specjalisty?
Wizyta osobista rejestracja telefoniczna komunikator na stronie internetowej

Wizyta w naszej poradni

Cookies