O poradni położniczo-ginekologicznej

Poradnia Położniczo-Ginekologiczna

W Centrum Medycznym Medi-Sfera działa poradnia położniczo-ginekologiczna.
Prowadzona jest przez Panią dr Barbarę Kos.

https://medi-sfera.pl/polozniczo-ginekologiczna

Świadczymy kompleksowy zakres zabiegów oraz usług medycznych dla kobiet na każdym etapie życia. Poradnia położniczo-ginekologiczna stanowi istotną część Centrum Medycznego Medi-Sfera — świadczymy kompleksową opiekę w czasie ciąży, jednocześnie oferując szereg badań diagnostycznych, terapii ukierunkowanych na leczenie konkretnych dolegliwości kobiecego układu rozrodczego oraz działania o charakterze profilaktycznym. 

Badania, zabiegi i opieka położniczo-ginekologiczna — poradnia Medi-Sfera 

Nasza poradnia oferuje szereg zabiegów ginekologicznych o charakterze profilaktycznym i diagnostycznym, kierowanych do kobiet w wieku rozrodczym oraz okołomenopauzowym, a także dziewczynek w wieku dziecięcym. Wykonujemy kompleksowe badania mające na celu wykrycie wszelkich zmian (jak choćby guzy i torbiele), infekcji, chorób oraz wrodzonych wad kobiecego układu rozrodczego. Działania te stanowią podstawę dla późniejszego leczenia, determinując plan oraz przebieg faktycznej terapii, jeśli taka będzie konieczna. 

Nasze pacjentki mogą również liczyć na kompleksową opiekę w okresie prekoncepcyjnym (podczas starania się o dziecko), a także w czasie fizjologicznej ciąży oraz po porodzie. Indywidualna opieka położnicza to gwarancja komfortu na każdym etapie ciąży, a także możliwość konsultacji (np. Hematologicznej). 

Zakres zabiegów, badań oraz innych usług medycznych obejmuje leczenie, diagnostykę i profilaktykę m.in.: - chorób i dolegliwości kobiecego układu rozrodczego — macicy, pochwy i sromu, 

- mięśniaków, torbieli oraz endometriozy, 

- nietrzymania moczu, 

- zaburzeń miesiączkowania i nieprawidłowego krwawienia z dróg rodnych, 

- infekcji. 

Poradnia ginekologiczno-położnicza — Centrum Medyczne Medi-Sfera 

Zapraszamy do kontaktu z naszą  rejestracją  w celu umówienia się na wstępną konsultację w dogodnym terminie — wszelkie dane kontaktowe możesz znaleźć w odpowiedniej sekcji naszej strony internetowej. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą również na ewentualne pytania i wątpliwości odnośnie charakteru, przebiegu oraz ceny zabiegu lub badania. 

Często zadawane pytania

LEKARZE

Informacje

01

Konsultacje

02

Godziny pracy

Poradnia jest czynna we wtorki
03

Kontakt

Aby umówić wizytę w poradni prosimy o kontakt telefoniczny, chat, lub formularz mailowy

Cookies