(33) 84-34-500
(32) 70-80-500
(32) 70-80-507

O nas

Image

MediSfera

Tworząc Centrum Medyczne MEDI-SFERA przyświecał nam jeden cel – szybko i sprawnie pomóc pacjentom w leczeniu ich schorzeń.

Od prawie trzech dekad pracujemy jako lekarze, ale jesteśmy także – czy też raczej, przede wszystkim – pacjentami. Dlatego też wiemy, że stanie w kolejkach do różnych specjalistów i przychodni, to nie tylko strata czasu, ale i pieniędzy. W Medi-Sferze stworzyliśmy przestrzeń, w której nasi lekarze pomagają pacjentom w możliwie krótkim czasie. Posiadamy sprzęt, doświadczenie i kadrę, dzięki którym możemy Państwu pomóc na miejscu – bez potrzeby kolejnych wizyt w różnych przychodniach.

Nasze Centrum Medyczne charakteryzuje
 • Wykwalifikowana kadra lekarzy 
 • Duża ilość poradni
 • Nowoczesna baza diagnostyczna
 • Wygodna lokalizacja w centrum miasta
 • Obszerny parking dla pacjentów

Wygodna lokalizacja


Nowoczesny budynek przychodni MEDI-SFERA mieści się w centrum Oświęcimia. Dogodna lokalizacja przy ulicy Żwirki i Wigury 2d umożliwia szybki i wygodny dojazd zarówno dla mieszkańców Małopolski, jak i Górnego Śląska.

Bezpośrednio przy budynku przychodni znajduje się ogrodzony parking, który pozwala na wygodne dojście do gabinetów. Naprzeciwko budynku znajduje się również park kieszonkowy, który zapewnia chwilę oddechu od miejskiego zgiełku. Jednak czym byłyby te wszystkie zalety, gdyby nie wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt i miła atmosfera…

 • Lokalizacja w centrum Oświęcimia pozwala na wygodne dojście lub dojazd do MEDI-SFERY
 • Przestronny parking dla zmotoryzowanych pacjentów oferuje bezpieczne i wygodne miejsca postoju
 • Centrum Medyczne MEDI-SFERA mieści się kilkadziesiąt metrów od przystanków komunikacji miejskiej

Wykwalifikowana kadra

Dogodna lokalizacja i nawet najlepszy sprzęt niewiele by znaczyły, gdyby nie lekarze, pielęgniarki oraz pozostali pracownicy Centrum Medycznego MEDI-SFERA.

Oprócz tego, że każdy z nich posiada wiele lat doświadczenia, tysiące godzin spędzonych na pomocy pacjentom, wiedzę i umiejętności wykraczające poza standardowy zakres obowiązków – to mają też coś, o czym w wielu innych miejscach już zapomniano – wszyscy są pacjentami!

Dzięki temu szybciej i skuteczniej możemy pomagać i leczyć schorzenia, które utrudniają czy wręcz są zagrożeniem dla życia. Nasza kadra to wysokiej klasy specjaliści, pracujący w renomowanych klinikach Małopolski i Śląska. Ich wiedza, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym w MEDI-SFERZE są najlepszą gwarancją jakości konsultacji oraz zabiegów wykonywanych w Centrum.

 • Doświadczeni specjaliści praktykujący w cenionych placówkach medycznych w kraju i za granicą.
 • Szeroki wybór specjalizacji pozwalający udzielić pacjentowi szybkiej i skutecznej pomocy.
 • Lekarze korzystający z nowoczesnego sprzętu i własnych sal zabiegowych MEDI-SFERY zapewniają efektywną pomoc pacjentowi.

Nowoczesny sprzęt

Każdy gabinet lekarski wraz z holem wejściowym są klimatyzowane, by zapewnić maksymalny komfort i efektywność prowadzonych badań. Wszystkie pomieszczenia połączone są nowoczesnym światłowodem, dzięki czemu wyniki badań mogą być bez zbędnej zwłoki wysłane do urządzeń medycznych pozwalających na dokładną analizę zebranych danych.

W Centrum Medycznym MEDI-SFERA wierzymy, że wizyta lekarska nie kończy się jedynie na wstępnym wywiadzie z pacjentem. Dlatego gabinety poszczególnych lekarzy wyposażyliśmy w najwyższej jakości sprzęt, który pozwala na szczegółowe badania na miejscu, bez konieczności odwiedzania kolejnych przychodni i umawiania kolejnych wizyt. Co więcej, w naszym Centrum znajduje się także w pełni wentylowana i klimatyzowana sala zabiegowa, wyposażona w instalację gazów medycznych oraz aparat anestezjologiczny firmy DRAEGER, służący do bezpiecznego znieczulania. Z kolei sala wybudzeniowa oraz sala pobytu pacjenta wyposażone zostały w pełni regulowane elektrycznie łóżka oraz węzeł sanitarny, dzięki czemu możemy przeprowadzać szereg operacji w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Dzięki temu pacjent w określonych warunkach może uniknąć nie tylko wizyt w kolejnych przychodniach, ale również czasochłonnych pobytów w szpitalu.

Miła atmosfera

Sami jesteśmy też pacjentami, więc wiemy, że wizyta lekarska może być dla niektórych osób powodem do stresu (niepotrzebnie, ale jednak). Dlatego też już od drzwi wejściowych dbamy o miłą, domową wręcz atmosferę.

Wierzymy, że nawet poważne schorzenia nie są żadnym wyrokiem i powodem do strachu. A dyskomfort z tego płynący, można zniwelować dzięki doświadczeniu lekarzy, odpowiedniej aparaturze medycznej oraz dzięki rzetelnemu i przyjaznemu podejściu naszych pracowników. Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku, a gdy zajdzie taka potrzeba – również i w sobotę. Oprócz kontaktu osobistego, zachęcamy również do korzystania z kontaktu on-line oraz telefonicznego. W zależności od Państwa preferencji, możliwości czy trybu pracy (życia) – Centrum Medyczne MEDI-SFERA oraz nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji: osobiście, telefonicznie, on-line a także w mediach społecznościowych. Masz pytania, a może chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat form naszej pomocy? Zapraszamy do kontaktu.

 • Nasi pracownicy recepcji udzielą wyczerpujących informacji przed wizytą oraz pomogą zarezerwować optymalny termin wizyty
 • Indywidualne podejście do pacjenta - inne dla dziecka, inne dla dorosłego - jednak zawsze w miłej atmosferze.
 • W trosce o wygodę naszych pacjentów oferujemy szeroki wachlarz usług wzbogacony o holistyczną obsługę na każdym etapie wizyty
Bogusława i Krzysztof Bolisęga
Bogusława i Krzysztof BolisęgaZałożyciele

O naszych lekarzach

Głównym założeniem przy organizacji działania naszego centrum medycznego było połączenie doświadczenia klinicznego wywodzącego się z wieloletniej pracy na klinikach i oddziałach szpitalnych z entuzjazmem i otwartością na nowe metody diagnozowania i leczenia wprowadzone przez młodych specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Mamy nadzieję że połączenie tych czynników będzie dla pacjentów najlepszym darem jaki lekarz może przekazać pacjentowi – wiedza ,otwartość na nowe terapie, młodość połączona ze stałym dążeniem do aktualizacji swojej wiedzy.

Doświadczenie

Uprzejmość

Zaufanie

Jesteśmy również

Cookies