(33) 84-34-500
(32) 70-80-500
(32) 70-80-507

Strefa pacjenta

Aby ułatwić korzystanie z naszych usług, wszystkie najważniejsze informacje zebraliśmy w jednym miejscu. Centrum Medyczne MEDI-SFERA w Oświęcimiu to przychodnia wielospecjalistyczna, która oferuje szeroki zakres usług. Wizyty w naszej placówce są planowane zgodnie z harmonogramem dostępnym w formie graficznego kalendarza. Dzięki temu można zorientować się, w jakich dniach pracują poszczególne poradnie specjalistyczne. Harmonogram, dostępny w strefie pacjenta, jest regularnie aktualizowany, więc znajdują się w nim najświeższe informacje.

Poradnie specjalistyczne w Centrum Medycznym MEDI-SFERA

Dostęp do specjalistów, takich jak okuliści, chirurdzy czy dermatolodzy, jest ważny dla osób zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Poradnie specjalistyczne w Centrum Medycznym MEDI-SFERA zapewniają opiekę w różnych dziedzinach medycyny, m.in. w zakresie alergologii, urologii czy neurologii. W przychodni wielospecjalistycznej można wybrać zespół lekarzy zgodnie z potrzebami swojego zdrowia. Strefa pacjenta to miejsce, gdzie dostępne są informacje dotyczące każdej z poradni, w tym zakresu wykonywanych badań, zabiegów oraz godzin pracy.

Lekarze specjaliści

Pacjenci przychodni MEDI-SFERA mają możliwość konsultacji specjalistycznych. W ramach naszego wielospecjalistycznego centrum działają m.in. zespoły endokrynologiczny, reumatologiczny oraz ginekologiczny. Zdarza się, że konieczna jest konsultacja z kilkoma specjalistami z różnych poradni, którzy wspólnie decydują o diagnozie i dalszym leczeniu. W strefie pacjenta umieszczono sylwetki naszych lekarzy, wraz z opisem zakresu ich działalności.

Najczęściej pojawiające się pytania

W przypadku wątpliwości dotyczących działalności przychodni wielospecjalistycznej prosimy o kontakt z rejestracją. Nasz personel jest dostępny zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Dane kontaktowe – przede wszystkim numery telefonów i adresy e-mail do rejestracji, znajdują się na górnym pasku strony internetowej. Strefa pacjenta to miejsce, w którym zebraliśmy również odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Można się z nich dowiedzieć jak umówić i przygotować się do pierwszej wizyty specjalistycznej.

Cookies