Poradnia urologiczna

O poradni urologicznej

Poradnia

Centrum Medi-Sfera obejmuje również poradnię urologiczną — świadczymy usługi z zakresu diagnozowania i leczenia schorzeń układu moczowego, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. W przypadku mężczyzn wykonujemy również badania, zabieg i terapię w zakresie dolegliwości układu płciowego, w tym zaburzeń potencji, płodności oraz zmian nowotworowych. Podstawę dla ustalenia indywidualnego planu leczenia stanowi wstępna konsultacja z lekarzem specjalistą.

Poradnia urologiczna w centrum medycznym Medi-Sfera

Urologia dotyka wielu zagadnień w odniesieniu do funkcjonowania układu moczowo-płciowego, co znajduje odzwierciedlenie w wachlarzu zabiegów i usług medycznych oferowanych przez naszą poradnię. Specjalizacja ta obejmuje dolegliwości dróg moczowych, nerek, prostaty czy też genitaliów — zarówno w kontekście schorzeń i wad patologicznych wrodzonych, jak i nabytych.

Zakres usług poradni urologicznej obejmuje między innymi kompleksową diagnostykę w postaci badania USG, oceny mikcji czy też cystoskopii cewki oraz pęcherza moczowego. Leczenie obejmuje natomiast wspomniane już zaburzenia potencji i płodności u mężczyzn, a także stany zapalne, guzy oraz inne zmiany nowotworowe w obrębie moczowodów, nerek i pęcherza. Wykonujemy także zabiegi plastyki stulejki oraz usuwania żylaków powózka nasiennego, które stanowią jeden z objawów niewydolności żylnej miednicy. Szczegółowy wykaz zabiegów dostępny jest poniżej — zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Nasza poradnia urologiczna dysponuje rozbudowanych zapleczem technologicznym, odpowiednio wyposażonymi gabinetami lekarskimi oraz nowoczesną salą zabiegową — wszystkie obiekty wchodzą w skład nowo wybudowanego centrum medycznego Medi-Sfera.

W celu umówienia się na konsultację możesz skorzystać z preferowanej formy kontaktu z naszym biurem. Nasi pracownicy są dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu, na chacie internetowym oraz za pośrednictwem dedykowanego formularza — więcej informacji znajdziesz w zakładce Kontakt.

Często zadawane pytania

Co powinienem zrobić aby poprawić słabszą erekcję ?
w takim wypadku – tzn. jeżeli wcześniej erekcja była poprawna – należy najpierw skonsultować się ze specjalistą w celu ustalenia przyczyny zaburzeń erekcji. Do najczęstszych należą czynniki psychiczne, hormonalne, a także związane z zaburzeniami pracy układu krążenia czy uszkodzeniami w obrębie układu nerwowego.
Co do diety, to samo spożywanie produktów uznawanych za afrodyzjaki czy też wspierających ukrwienie może być niewystarczające. Naturalne uregulowanie właściwego wzwodu może wymagać zmiany dotychczasowego stylu życia, jeżeli ten cechował się np. dużą ilością stresu, brakiem snu, niewłaściwą, mało wartościową dietą.

Potencję może poprawić dieta bogata w selen, magnezżelazo i cynk, czyli mięso wołowe, jajka, zielone warzywa, a także źródła dobrych tłuszczów nienasyconych , orzechy i pestki. Poza tym wskazana może być suplementacja witamin i mikroelementów, które trudno uzupełnić z dietą.

LEKARZE

Informacje

01

Konsultacje

Jest dziedziną medycyny zajmującą się wiedzą o układzie moczowym u kobiet i moczowo-płciowym u mężczyzn. Specjalizacja obejmuje wiedzą o jego budowie, fizjologii , szerokiej gamie chorób ( np. zapalenia dróg moczowych, zaburzenia funkcji nerek i prostaty , ograniczona płodność oraz niepłodność , nowotwory układu moczowo-płciowego itd.), wadami patologicznymi nabytymi i wrodzonymi na tle nowotworowym , naczyniowym oraz ich diagnozowaniem i leczeniem.
02

Godziny pracy

Poradnia jest czynna w środy i czwartki
03

Kontakt

Aby umówić wizytę w poradni prosimy o kontakt telefoniczny, chat, lub formularz.
Diagnostyka
  • USG układu moczowego przezbrzuszne i przezodbytnicze przy pomocy wysokospecjalistycznego aparatu USG Logiq 9 wraz z głowicą transrektalną i konweksową 2. już wkrótce uroflometria (dynamiczne badanie przepływu cewkowego u kobiet i mężczyzn ) 3. oraz biopsje prostaty

Zabiegi oferowane w ramach poradni i sali zabiegowej wraz zapleczem:

  • stulejki
  • krótkie wądzidełka
  • wodniaki jąder
  • przepukliny pachwinowe
  • żylaki powrózka nasiennego

Cookies