(33) 84-34-500
(32) 70-80-500
(32) 70-80-507

Bogusława Sołtysiak-Bolisęga

Image

lek. med. Bogusława Sołtysiak-Bolisęga

specjalista dermatolog-wenerolog

Dr Bogusława Sołtysiak-Bolisęga to specjalista dermatolog dysponujący bogatym doświadczeniem w zakresie diagnozowania i leczenia chorób skóry, nabytym w trakcie 15-letniego stażu pracy w Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Tychach oraz w czasie rozlicznych staży klinicznych, konferencji i zjazdów naukowych.

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracą na Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Tychach rozpoczęła w roku 1992 zdobywając specjalizację I i II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii pod kierownictwem niekwestionowanego autorytetu dermatologicznego Pani Doktor n. med. Danuty Wacławik - Musiałowicz.

W trakcie 15 letniego okresu pracy w oddziale Dermatologii pełniła funkcję asystenta, starszego asystenta, zdobywając niezbędne doświadczenie kliniczne oraz praktykę w leczeniu popularnych oraz rzadkich chorób skóry. Ma bardzo duże doświadczenie w leczeniu dermatoz dzieci.

Od 1995 roku nieprzerwanie prowadzi specjalistyczną praktykę w zakresie Dermatologii i Kosmetologii w Oświęcimiu.

Jako dermatolog współpracuje z firmami farmaceutycznymi w zakresie badań dotyczących wprowadzania i badań klinicznych nowych leków.

Czynnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Pani doktor specjalizuje się w leczeniu nadpotliwości przy pomocy toksyny botulinowej.

Cookies