O poradni urologicznej

Poradnia

W Centrum Medycznym Medi-Sfera działa poradnia urologiczna.
Urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się wiedzą o układzie moczowym u kobiet i moczowo-płciowym u mężczyzn. Specjalizacja obejmuje wiedzą o jego budowie, fizjologii , szerokiej gamie chorób ( np. zapalenia dróg moczowych, zaburzenia funkcji nerek i prostaty , ograniczona płodność oraz niepłodność , nowotwory układu moczowo-płciowego itd.), wadami patologicznymi nabytymi i wrodzonymi na tle nowotworowym , naczyniowym oraz ich diagnozowaniem i leczeniem.

Często zadawane pytania

Co powinienem zrobić aby poprawić słabszą erekcję ?
w takim wypadku – tzn. jeżeli wcześniej erekcja była poprawna – należy najpierw skonsultować się ze specjalistą w celu ustalenia przyczyny zaburzeń erekcji. Do najczęstszych należą czynniki psychiczne, hormonalne, a także związane z zaburzeniami pracy układu krążenia czy uszkodzeniami w obrębie układu nerwowego.
Co do diety, to samo spożywanie produktów uznawanych za afrodyzjaki czy też wspierających ukrwienie może być niewystarczające. Naturalne uregulowanie właściwego wzwodu może wymagać zmiany dotychczasowego stylu życia, jeżeli ten cechował się np. dużą ilością stresu, brakiem snu, niewłaściwą, mało wartościową dietą.

Potencję może poprawić dieta bogata w selen, magnezżelazo i cynk, czyli mięso wołowe, jajka, zielone warzywa, a także źródła dobrych tłuszczów nienasyconych , orzechy i pestki. Poza tym wskazana może być suplementacja witamin i mikroelementów, które trudno uzupełnić z dietą.

LEKARZE

Informacje

01

Konsultacje

Jest dziedziną medycyny zajmującą się wiedzą o układzie moczowym u kobiet i moczowo-płciowym u mężczyzn. Specjalizacja obejmuje wiedzą o jego budowie, fizjologii , szerokiej gamie chorób ( np. zapalenia dróg moczowych, zaburzenia funkcji nerek i prostaty , ograniczona płodność oraz niepłodność , nowotwory układu moczowo-płciowego itd.), wadami patologicznymi nabytymi i wrodzonymi na tle nowotworowym , naczyniowym oraz ich diagnozowaniem i leczeniem.
02

Godziny pracy

Poradnia jest czynna w środy i czwartki
03

Kontakt

Aby umówić wizytę w poradni prosimy o kontakt telefoniczny, chat, lub formularz.
Diagnostyka
  • USG układu moczowego przezbrzuszne i przezodbytnicze przy pomocy wysokospecjalistycznego aparatu USG Logiq 9 wraz z głowicą transrektalną i konweksową 2. już wkrótce uroflometria (dynamiczne badanie przepływu cewkowego u kobiet i mężczyzn ) 3. oraz biopsje prostaty

Zabiegi oferowane w ramach poradni i sali zabiegowej wraz zapleczem:

  • stulejki
  • krótkie wądzidełka
  • wodniaki jąder
  • przepukliny pachwinowe
  • żylaki powrózka nasiennego