O poradni dermatologicznej

Poradnia

W Centrum Medycznym Medi-Sfera działa poradnia dermatologiczna.
Zakres zabiegów jest bardzo szeroki i uzgadniany indywidualnie z pacjentem w czasie wizyty konsultacyjnej.
W ofercie znajdują się usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz medycyna estetyczna, w tym: laseroterapia, krioterapia, elektrochirurgia, wygładzanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości, usuwanie przebarwień skóry, peelingi. W tym szerokim zakresie Poradnia Dermatologiczna ściśle współpracuje z dr Krzysztofem Bolisęga oraz dr Katarzyną Dyląg- Trojanowską - Chirurgiem Onkologiem działającymi w tej samej placówce.

Często zadawane pytania

Mam pieprzyk na głowie od dawna, co dalej ?
Każde powiększające się znamię powinno być obejrzane przez lekarza dermatologa urządzeniem zwanym wideodermatoskopem. Jest to metoda nieinwazyjna, więc nie trzeba się obawiać żadnego bólu. W zależności od charakteru zmiany lekarz zakwalifikuje zmianę jako łagodną do obserwacji (najczęściej co 6 do 12 miesięcy) albo podejrzaną – wtedy   do wyboru może być konieczne  usunięcie chirurgiczne zmiany celem weryfikacji histopatologicznej albo krótkoterminowa obserwacja w okresie 3-6 miesięcy i podjęcie  ostatecznej decyzji  czy usuwać  

LEKARZE

Informacje

01

Konsultacje

Wszyscy nasi lekarze ortopedzi maja długoletnie doświadczenie oraz wykonane setki zabiegów urazowo ortopedycznych Wykonują konsultacje w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
02

Godziny pracy

Poradnia jest czynna we wtorki oraz czwartki
03

Kontakt

Aby umówić wizytę w poradni prosimy o kontakt telefoniczny, chat, lub formularz.

Najczęstsze choroby diagnozowane przez dermatologa

Badania

  • Atopowe zapalenie skóry
  • Łuszczyca
  • Grzybice
  • Łysienie męskie i żenskie
  • Trądzik młodzienczy
  • Brodawki
  • Choroby zakaźne męskich i żeńskich narządów płciowych