Badania1

SZYBKIKONTAKT

cośtam3

cośtam3

 • Poradnie


 • Baza Diagnostyczna

 • Aktualności

 • Kontakt

Tworząc Centrum Medyczne MEDI-SFERA przyświecał nam jeden cel – szybko i sprawnie pomóc pacjentom w leczeniu ich schorzeń.

Od prawie trzech dekad pracujemy jako lekarze, ale jesteśmy także – czy też raczej, przede wszystkim – pacjentami. Dlatego też wiemy, że stanie w kolejkach do różnych specjalistów i przychodni, to nie tylko strata czasu, ale i pieniędzy. W Medi-Sferze stworzyliśmy przestrzeń, w której nasi lekarze pomagają pacjentom w możliwie krótkim czasie. Posiadamy sprzęt, doświadczenie i kadrę, dzięki którym możemy Państwu pomóc na miejscu – bez potrzeby kolejnych wizyt w różnych przychodniach.

 • Centrum Medyczne MEDI-SFERA dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, który pozwala na miejscu zweryfikować trafność postawionej diagnozy. Dzięki temu pacjent nie musi zapisywać się do wielu różnych poradni, tym samym oszczędzając czas i pieniądze.

  Jako przykład można wymienić m.in. najnowszej generacji echokardiograf GE VIVID S6, sprzęt do pełnej diagnostyki dopplerowskiej oraz badań USG narządów jamy brzusznej czy układu mięśniowo – szkieletowego. Na uwagę zasługuje również m.in. aparat EKG Aspel Grey, czyli niezawodny 12-kanałowy elektrokardiograf z dużym wyświetlaczem dotykowym i bazą 1000 badań. Wyróżnia się on możliwością podłączenia przystawki spirometrycznej, zapisu badania do pamięci USB oraz wysłania badania na pocztę e-mail lub inny aparat EKG.

  Poradnia dermatologiczna MEDI-SFERA bazuje na prawie trzech dekadach doświadczenia naszych lekarzy. Wiadomo, że doświadczenie jest kluczowe, jednak bez odpowiedniego wsparcia ze strony nowoczesnego sprzętu – nie można w pełni wykorzystać tego potencjału. Dlatego też w naszej poradni dermatologicznej można wykonać pełną diagnostykę znamion skórnych przy pomocy dermatoskopu oraz wideodermatoskopu.

  Z kolei poradnie chirurgiczna i proktologiczna dysponują aparatami do wideorektoskopii oraz wideoanoskopii, dzięki czemu lekarz ma optymalny wgląd w jednostkę chorobową pacjenta. Co więcej, poradnie te współpracują z renomowaną Pracownią Histopatologii w zakresie badań pobranych, bądź usuniętych zmian skórnych lub podskórnych. Dzięki temu nasz pacjent otrzymuje pełną opiekę przed, w trakcie oraz po zabiegu chirurgicznym.

  Sprawdź nasze poradnie

 • Nasze poradnie specjalistyczne to nie tylko doświadczeni lekarze i pomocne pielęgniarki, ale również najwyższej klasy sprzęt pozwalający na natychmiastową pomoc pacjentowi. Dzięki temu pacjent przychodzący do MEDI-SFERY może na miejscu skorzystać z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu chirurgii, proktologii, dermatochirurgii, chirurgii urazowo-ortopodecznej, chirurgii naczyniowej oraz urologii.

  W MEDI-SFERZE mogą Państwo dokonać np. zabiegu usuwania żylaków kończyn dolnych nowoczesną metodą z użyciem lasera, skleroterapii piankowej oraz płynnej, usunąć znamiona skórne metodą klasyczną oraz kosmetyczną. A jeśli to za mało… zapraszamy też na zabiegi plastyki blizn oraz przebarwień, plastyki stulejki, leczenie zabiegowe zmian proktologicznych, korekcje paluchów koślawych, trzaskających palców, zespoły cieśni kanału nadgarstka, usuwanie ganglionów, mikrodermabrazję, peelingi chemiczne oraz korekty twarzy toksyną botulinową.

  Jest to zaledwie wycinek z oferty dotyczącej zabiegów wykonywanych w Centrum Medycznym MEDI-SFERA. Jeśli są Państwo zainteresowani tymi lub też pozostałymi zabiegami dostępnymi w naszej przychodni, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez media społecznościowe. Kontakt

Część sprzętu wykorzystywanego w naszej pracy

Nullam euismod commodo

Nullam euismod commodo

Nullam euismod commodo

Nullam euismod commodo

Nullam euismod commodo

Nullam euismod commodo

SWIETY-FOTO.PL